Inwestycje deweloperskie w Warszawie

Kaliska Jeden - Warszawa Ochota, ul. Kaliska - MDG Invest

Kaliska Jeden - Warszawa Ochota, ul. Kaliska - MDG Invest

„Kaliska Jeden” to inwestycja harmonijnie łącząca nowoczesność z historią. W zabytkowej kamienicy z 1928 roku, wpisanej do rejestru zabytków Warszawy, po adaptacji poddasza powstało 14 nowoczesnych mieszkań i apartamentów, do których prowadzi osobna winda. Dawny budynek mieszkalno – administracyjny Monopolu Tytoniowego usytuowany jest w centrum Starej Ochoty przy ulicy Kaliskiej. Ta prestiżowa lokalizacja zapewnia doskonały dojazd do centrum miasta zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Blisko stąd spacerem do najważniejszych miejsc biurowych, handlowych i rekreacyjnych Warszawy.

Sprawdź mieszkania...
Bartycka Residence - Warszawa Mokotów, ul. Bluszczańska - APM Development

Bartycka Residence - Warszawa Mokotów, ul. Bluszczańska - APM Development

Bartycka Residence II to kolejny projekt mieszkaniowy, realizowana na Łuku Siekierkowskim w rejonie ul. Bluszczańskiej. Do wszelkich atrakcji stolicy mamy niespełna 5 km. Zielone, ciche i gwarantujące wypoczynek w scenerii nadwiślańskiej przyrody sąsiedztwo, prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość centrum stanowią o wyjątkowym charakterze tej okolicy. Bartycka Residence II stanowi kontynuację oddanego do użytku w 2009 r., projektu Bartycka Residence I i zrealizowanego przy ul. Bluszczańskiej projektu Bartycka Residence III. Realizacje te spotkały się z dużym uznaniem Klientów i zyskały niezwykle pozytywne opinie pod względem funkcjonalności rozwiązań, jakości i estetyki wykonania.

Sprawdź mieszkania...
Osiedle Kondratowicza - Warszawa Targówek, ul. Kondratowicza - APM Development

Osiedle Kondratowicza - Warszawa Targówek, ul. Kondratowicza - APM Development

Osiedle Kondratowicza to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Teren Osiedla będzie ogrodzony, przystosowany do monitoringu i całodobowej ochrony. Wjazd zostanie zlokalizowany od ulicy Kondratowicza. Wewnątrz Osiedla znajdzie się plac zabaw dla dzieci i zielony dziedziniec. Osiedle będzie w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zlokalizowane będzie u zbiegu ulic Kondratowicza i Św. Wincentego. To miejsce zapewnia szybki dostęp do bogatej oferty wielu znajdujących się na terenie dzielnicy centrów handlowych, rekreacyjnych i sportowych, umożliwia korzystanie z terenów zielonych – parków i Lasku Bródnowskiego. W sąsiedztwie inwestycji zaplanowano także stację II linii metra.

Sprawdź mieszkania...
Osiedle Bluszczańska II - Warszawa Mokotów, ul. Bluszczańska - APM Development

Osiedle Bluszczańska II - Warszawa Mokotów, ul. Bluszczańska - APM Development

Osiedle Bluszczańska to zespół mieszkaniowy, który powstanie w zielonej części najbardziej prestiżowej warszawskiej dzielnicy. Mokotów to dzielnica z tradycjami, która od lat zachowuje swój wyjątkowy charakter, dominują tu rozległe tereny parkowo-rekreacyjne i kameralna niska zabudowa. Osiedle Bluszczańska to nowoczesna, lekka architektura doskonale wkomponowana w otaczającą osiedle, pełną zieleni, okolicę. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo Parku Łazienkowskiego oraz możliwość szybkiego i dogodnego dojazdu do centrum miasta. Do wszelkich atrakcji stolicy mamy niespełna 5 km. Zielone i ciche sąsiedztwo gwarantujące wypoczynek w scenerii nadwiślańskiej przyrody, prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość centrum stanowią o wyjątkowym charakterze tego osiedla.

Sprawdź mieszkania...